MC-Deler AS - Best på pris, levering og service!

Tlf 700 48 000 - info@mc-deler.com

Følg oss påFollow us on Facebook Follow us on Twitter

AM6 01 Innsug 02 Pakning reedventil 03 Reedventil 04 Holder clutchwire 05 Bolt Innsug 06 Låsering vannpumpe/oljepumpe 06 Låsering vannpumpe/oljepumpe 06 Låsering vannpumpe/oljepumpe 06 Låsering vannpumpe/oljepumpe 07 Tannhjul Oljepumpe AM6 22T 08 Skive oljepumpeakse 08 Skive oljepumpeakse 08 Skive oljepumpeakse 09 Pin oljepumpe gir 10 Aksling oljepumpe 11 O-ring oljepumpe AM6 12 Oljepumpe AM6 13 Bolt oljepumpe 14 Gummiholder oljepumpewire AM6 15 Gummiholder oljepslange AM6 16 Deksel Oljepumpe AM6 17 Bolt deksel oljepumpe 22 Sim veiv 23 Veivlager 23 Veivlager 24 Sporkile AM6 venstre side (svinghjulside) 25 Veiv AM6 Cobra Original 26 Rådekit 27 Sporkile AM6 høyre side (clutchside) 28 O-ring veiv AM6 29 DISTANSE VEIV MH FURIA H.S 30 Sim veiv 31 Kryssboltlager 32 Temperatur føler AM6 Original 33 TENNPLUGG NGK BR9ES 34 PAK O.P.WIRE AM 6 8*14 35 Mutter topplokk AM6 36 SKIVE MUTTER TOPPOKK RIEJU AM6 (4) 37 Topplokk AM6 40.30mm 38 Pakning topplokk AM6 original ytre 39 Pakning topplokk AM6 original indre 41 TERMOSTAT 42 SKRUE TOPPLOKK MH FURIA (2) 43 FJÆR EX.RØR/SYL AM6 (2) 44 O-RING EXHAUST PIPE 0 25 45 SYLINDERBOLT AM6 UORGINAL (4) 46 Pakning sylinder AM6 original 47 Ringset AM6 40.30mm 48 KRYSSBOLT MH FURIA 49 Clips kryssbolt AM6 12mm 50 Stempel kit AM6 40.25mm 51 Sylinderkit AM6 40.30mm med topplokk 52 LAGER GIRBOX AM6 BAL. V.S. 53 SPORKILE BALANSEAKSLING 54 BALANSEAKSLING AM6 55 LAGER 6203-C3 56 CL PIN AM6 MOT LAMELLENE NR:2 57 KULE CL PIN RIEJU  50   AM6 58 SKIVE RIEJU V/CL HUS 17.2x30 59 SKIVE RIEJU -FJÆR SKIVE- V/CLUTCH 60 LAGER GIRBOX AM6 INNG. H.S 61 GIRAKSE AM6 INNGÅENDE (CLUTCH) 62 LAGER GIRBOX AM6 INNG. V.S. NÅLLAGER 62 LAGER GIRBOX AM6 INNG. V.S. NÅLLAGER 63 LÅSRING GIRKASSE AM6 14 mm (2) seegering 63 LÅSRING GIRKASSE AM6 14 mm (2) seegering 64 GIRDREV AM6 INN 2. 16T 65 GIRDREV AM6 INN 6. 25T 66 GIRDREV AM6 INN 3-4. 19-22T 67 LÅSRING GIRKASSE AM6 18 mm (2) lås ring 68 GIRDREV AM6 INN 5. 24T 69 PIN SKIFTGAFFEl 70 Skiftegaffel AM6 1-3 71 Skiftegaffel AM6 2-4 72 HYLSE VELGETROMME AM6 73 FJÆR GIRLÅS MH FURIA 74 KULE MOTOR AM6 GIRKASSE 75 VELGERTROMME MH FURIA 76 SKIVE GIRTØNNE 10 x 16 x 0.6 AM6 77 Skiftegaffel AM6 5-6 78 Akse skiftegaffel AM6 7,8x72 79 LÅSESKIVE SKIFTGAFFEL 80 MUTTER M7 81 Lås fordrev AM6 81 Lås fordrev AM6 82 Fordrev AM6 12T Std 83 SKIVE GIRAKSE 14.5*27 ESP.0.6 84 GIRDREV AM6 UT 1. 36T 85 GIRDREV AM6 UT 5. 25T 86 GIRDREV AM6 UT 3. 29T 87 SKIVE GIRKASSE AM6ARANDELA 20.45*28 ESP.0.6 87 SKIVE GIRKASSE AM6ARANDELA 20.45*28 ESP.0.6 88 GIRDREV AM6 UT 4. 27T 89 GIRDREV AM6 UT 6. 24T 90 GIRAKSE AM6 UTGÅENDE (FORDREV) 91 GIRDREV AM6 UT 2. 33T 92 LÅSRING GIRKASSE AM6 20 mm (3) lås ring 93 LAGER GIRBOX AM6 UTG. V.S 94 Simmering fordrev AM6 95 SIM GIRPEDAL AM6 96 SKIVE GIR MH FURIA 97 LÅS GIRAKSE AM6 97 LÅS GIRAKSE AM6 98 SKIVE GIR AM6 98 SKIVE GIR AM6 99 FJÆR GIR AM6 100 DISTANSE GIRAKSLING AM6 101 SKIVE GIR AM6 102 SKIFTEGAFFEL GIR AM6 103 GIRAKSE AM6 104 PIN FJÆR AM6 104 PIN FJÆR AM6 105 RETURFJÆR GIRAKSE MH FURIA 106 LÅS GIRAKSE 107 SKIVE GIRTØNNE 10 x 16 x 0.6 AM6 108 Clutch hus m/ veivdrev AM6 108 Clutch hus m/ veivdrev AM6 109 Skive clutch hus/nav 110 Clutch nav AM6 111 Skive clutch nav 112 Mutter clutchnav 113 CL PLATE MH FURIA (3) STÅL 114 Clutch lamell AM6 uorginal 115 Clutch trykkplate AM6 116 Mutter til trykkplate for Clutch 117 Justeringsskrue til trykkplate, CLUTCH 118 Clutch fjær AM6 119 Skive til clutch bolt AM6 120 Bolt clutch fjær AM6 121 LÅSESKIVE SKIFTGAFFEL 122 Tannhjul clutch 34t mellomdrev 123 Mutter v/clutch 124 Mutter v/clutch 125 Stuss radiatorslange 126 Bolt 126 Bolt 127 Pakning 127 Pakning 128 Bolt 129 Bolt 130 Deksel vannpumpe 131 Pakning vennpumpe 132 Pin vannpumpe 133 Impeller 134 Simmring vannpumpe 135 Pin oljepumpe/vannpumpe gir 136 Bolt 137 Bolt 138 Pakning Wire 138 Pakning Wire 139 Deksel clutch 140 Skive 140 Skive 141 TANNHJUL VANNPUMPE AM6 (30T) 142 MELLODREV OLJEPUMPE 12/24t 143 Oljepåfyllingsplugg 144 O-ring oljepåfyllingsplugg 145 Bøyle wire 146 Holder wire 147 Clutcharm AM6 148 Returfjær Clutcharm AM6 149 Skive clutch arm 150 Simmering clutcharm 151 Motorblokk 2 deler 151 Motorblokk 2 deler 152 STYREHYLSE 152 STYREHYLSE 153 NIPPEL 154 FRILYSBRYTER 155 PAK FRILYSBRYTER 156 Feste startmotor 157 Bolt 158 Startmotor 159 Bolt 5-25 160 Deksel svighjul 161 Pakning deksel svinghjul 162 Mutter svinghjul 163 Skrue tennplate 164 Stator Minarelli AM6 166 BOLT 167 PAKNING BOLT 170 BOLT 8 X 10 171 STYTREHYLSE (2) 171 STYTREHYLSE (2)

Sprengskisse Minarelli AM6

  >  |  >>

Vare : 1 til 20 av 169

MUTTER CLUTCHNAV AM6 HYRE SIDE

Varenr.: MCD-738404

Mer informasjon »

Kr. 80,00
På lager

AKSE SKIFTEGAFFEL AM6 7.8X72 AM-6

Varenr.: MCD-743278

Mer informasjon »

Kr. 240,00
På lager

AKSLING OLJEPUMPE AM6

Varenr.: MCD-771309

Mer informasjon »

Kr. 222,00
Utsolgt
Utsolgt

BALANSEAKSLING AM6

Varenr.: MCD-764708

Mer informasjon »

Kr. 729,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT

Varenr.: MCD-771333

Mer informasjon »

Kr. 56,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT 8 X 10

Varenr.: MCD-771336

Mer informasjon »

Kr. 6,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT AM6

Varenr.: MCD-771323

Mer informasjon »

Kr. 3,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT CLUTCH FJR AM6 (4)

Varenr.: MCD-738418

Mer informasjon »

Kr. 50,00
På lager

BOLT DEKSEL OLJEPUMPE M5X35

Varenr.: MCD-771315

Mer informasjon »

Kr. 5,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT INNSUG AM6 (4)

Varenr.: MCD-771305

Mer informasjon »

Kr. 35,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M5 - 12 AM6

Varenr.: MCD-771330

Mer informasjon »

Kr. 10,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M5 x 16

Varenr.: MCD-771311

Mer informasjon »

Kr. 10,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M6 - 30

Varenr.: MCD-771322

Mer informasjon »

Kr. 14,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M6 x 25

Varenr.: MCD-769202

Mer informasjon »

Kr. 5,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M6 x 25

Varenr.: MCD-769202

Mer informasjon »

Kr. 5,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M6 x 25

Varenr.: MCD-771317

Mer informasjon »

Kr. 10,00
Utsolgt
Utsolgt

BOLT M6-55

Varenr.: MCD-771319

Mer informasjon »

Kr. 12,00
Utsolgt
Utsolgt

BRYTER FRILYS AM6

Varenr.: MCD-752692

Mer informasjon »

Kr. 295,00
På lager

BYLE WIRE AM6

Varenr.: MCD-051952

Mer informasjon »

Kr. 220,00
Utsolgt
Utsolgt

CLIPS KRYSSBOLT 12 mm G (2)

Varenr.: MCD-000309

OBS : Prises og selges stykkvis. ...

Kr. 20,00
På lager

Vare : 1 til 20 av 169

  

Alle priser er inkludert moms og pr.stk. Om det finnes et tall som f.eks (3) i varenavnet, betyr det at det er tre slike deler p sykkelen og du m bestille 3 for f et komplett sett eller antall til sykkelen din. Baklys og blinklys blir levert uten pre. Universale baklys og blinklys blir levert med pre. Under knappen Mer info finner du ofte kjpsndvendig informasjon. Nr du kjper en vare med slik informasjon forutsetter vi at du har lest informasjonen til den aktuelle varen.